Author: 8***3
Date:
Review: 便宜好用物超所值 真的很好買的平台
顏色: 白色
尺寸: 蘋果 USB-C 充電線(1 公尺)
Price: HK$166.00
Original Price: HK$274.71
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25071774204749642 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2391041 people said the quality is very good!
Author: 8***3
Date:
Review: 便宜好用物超所值 真的很好買的平台
顏色: 白色
尺寸: 蘋果 USB-C 充電線(1 公尺)
Author: n***i
Date:
Review: Love them so much i recommend
顏色: 白色
尺寸: 蘋果 USB-C 充電線(1 公尺)
Author: 8***1
Date:
Review: good
顏色: 白色
尺寸: 蘋果 USB-C 充電線(1 公尺)
Author: K***y
Date:
Review: Everything about this item is perfect I'm just lazy to add an actual picture but trust me they are worth buying the look even better in person trust me
顏色: 白色
尺寸: 蘋果 USB-C 充電線(1 公尺)
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.